Niezależny serwis Volvo w Tychach.

Serwis

Bezpieczeństwo napraw

Wszystkie nasze prace serwisowe opierają się o system diagnostyczny VOLVO VIDA. Korzystanie z niego umożliwia nam bezpieczne wykonanie wszelkich zabiegów, koniecznych dla auta naszego klienta. Usługi gwarancyjne i pogwarancyjne, które oferujemy, również świadczone są w oparciu o wytyczne producenta. Dzięki temu zyskują Państwo gwarancje, ze Państwa auto zostanie we właściwy sposób zdiagnozowane, a także odpowiednio naprawione, z jak największą korzyścią dla Państwa bezpieczeństwa oraz wygody.

Miła i profesjonalna obsługa

Jakiejkolwiek pomocy będziecie Państwo od nas potrzebować, czy będzie to wulkanizacja – wyważenie kół, naprawa lub wymiana opon, czy tez potrzebujecie części zamiennych Volvo – wszystko odbędzie się w terminie dogodnym dla klienta. Umożliwia nam to 6 profesjonalnie wyposażonych stanowisk, jakie posiadamy. W dowolnym czasie możemy również odebrać od Państwa auto lub zapewnić Państwu możliwość odbioru od nas.

Certyfikowane części

Staramy się, by dzięki częściom Volvo, które oferujemy, użytkowanie samochodu tej marki było nie tylko komfortowe i bezpieczne, lecz także ekonomiczne i opłacalne dla klienta. Przytoczone cechy wcale nie muszą się wykluczać i staramy się potwierdzić to, dostarczanymi dla Państwa komponentami. Oferujemy zarówno oryginalne części Volvo, jak tez wysokiej jakości części zamienne. Jeśli zdecydujecie się Państwo na wybór tych drugich, jedynymi różnicami, jakie zauważycie, będą cena oraz opakowanie produktu.

Uznanie klientów

Nasz serwis to profesjonalna wulkanizacja – wymiana, naprawa opon oraz wyważenie kół, bezpieczeństwo napraw, mila obsługa oraz profesjonalny sprzęt. Naszą ofertę dedykujemy nie tylko dla klientów z Tych, czy Śląska, lecz również z całego obszaru naszego kraju. Wszystkich, którzy wciąż nie są przekonani, zachęcamy do zapoznania się z opiniami o nas w Google oraz na portalach motoryzacyjnych. Z chęcią osobiście rozwiejemy również wszelkie wątpliwości, dlatego tez będzie nam niezmiernie milo, jeśli zdecydujecie się Państwo do nas napisać lub odwiedzić nas w Tychach na Śląsku.

Zadzwoń
Napisz